Sponsorlu Bağlantılar

Uzman Kadroyla Kuru Temizleme Hizmetleri

Uzman Kadroyla Kuru Temizleme Hizmetleri

İstanbul ve Bursa Nilüfer’de rezervasyonlu kuru temizleme hizmeti veren firma bu hizmetlerini uzman olan çalışan kadrosu aracılığıyla gerçekleştiriyor. İşini severek yapan firma kişilerin gelinlik, takım elbise ve tekstil ürünlerinin tertemiz hale gelmesini sağlıyor. Firmanın İstanbul ilçelerinde bayileri bulunuyor. Kişiler firma web sayfasını inceleyerek firmanın en yakın kuru temizleme bayisine ulaşarak oturdukları adrese yakın konumda yer alan bayiden hizmet alabiliyorlar.

Kuru Temizleme Sonrasında Ütüleme Hizmeti

Uzun yıllardır kuru temizleme firmaları arasında en iyisi olarak hizmet veren firmanın hizmetleri kuru temizlemeyle sınırlı kalmıyor. Firma temizleme işlemi sonrasında kıyafetlerin veya diğer eşyaların ütülenmesini sağlıyor. Böylece de müşterilerine kıyafetlerini kırışıksız ve lekesiz bir şekilde teslim ediyor. Üstelik firma ürünlerin adrese teslim edilmesini sağlayarak müşterilerinin ulaşım için uğraş vermesinin önüne geçiyor.

Müşterilerine Bilgi Veriyorlar

Firma kuru temizleme hizmeti konusunda merak ettikleri olan müşterilerine hizmet detayları hakkında bilgiler veriyorlar. Böylelikle kişiler hizmetin inceliğini ve detaylarını öğrenip rezervasyon veya sipariş verebiliyorlar. Ayrıca firma müşterileriyle yaptığı telefon görüşmelerinde uyguladığı kuru temizleme fiyatları hakkında da bilgi veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir