Gündem

Delay 48000 Geciktirici

vbet

Delay 48000Geciktirici ürünler erken boşalma yüzünden sorunlu bir cinsel hayat süren erkekleri hedef alan üründür. Daha uzun bir ilişki süreci için üretilen ve üzerine çalışıldıkça gelişen ilaç günümüzde oldukça sık kullanılmaktadır. Sprey geciktiricilerin arasında bulunan Delay geciktirici erken boşalma sorununu tamamen ortadan kaldırarak 45 dakikaya varan cinsel ilişkinin temelini atmaktadır. 

Delay 48000 geciktirici sprey E vitamin katkılıdır. Cilde hiçbir zararı olmadığı gibi besleyici ve onarıcı özelliği de vardır. Eczane yetkili online satış siteleri üzerinden ürünü inceleyebilir dilerseniz sipariş verebilirsiniz. Erken boşalma delay sprey düzenli kullanımı ile tamamen ortadan kalkabilir. Çünkü erken boşalmanın temelinde alışkanlık yatar. Psikolojik bir durmun yansımasıdır. Delay sprey sizi bu alışkanlığınızdan tamamen kurtarır.

Delay 48000 Geciktiricinin Zararlı Bir Yanı Var Mıdır?

Delay 48000 tamamen Almanya’da üretilen ve hiçbir zararlı bileşeni bulunmayan bir ilaçtır. Geciktirici spreyler arasında erken boşalmayı en üst noktada engelleyen ilaçların başında gelir. Alternatiflerinde 25 dakikayı bulan orgazm süresi Delay geciktiricide 45 dakikaya çıkmaktadır. Bitkisel özlerle yapıldığı için yan etki konusunda son derece özgündür ve doğru kullanıldığında herhangi bir yan etkiyle karşılaşılmaz. Ekol ecza sitesinden ürünü güvenle temin edebilirsiniz.

Delay 48000 Geciktirici Kullanımı ve Fiyatı

Delay 48000 ürünü yaklaşık olarak 130 püskürtme sağlayarak geniş bir süre ereksiyon problemlerinizi engellemektedir. Penisin başını ve gövdesini kaplayacak şekilde sıkarak 3-5 püskürtme işleminden sonra beklemeye başlıyoruz. Yaklaşık 20 dakika olan etkileşim süreci sonucunda herhangi bir cinsel dürtünün gerçekleşmesiyle sertleşme sağlanır. Böylece erken boşalma durumunuz olmadan ereksiyon problemlerinizin önüne geçilmiş olur. Yüksek miktarda bitkisel bileşeni sayesinde yan etkileri olmadan mutlak bir performans artışı sağlar. Eczanelerden ya da cinsel sağlık sitelerinden temin edebileceğiniz ürünün bir kutusu 45 TL karşılığında satılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.