Eğitim, Genel

istanbulbogazicienstitu.com

​​​​​​Sitemiz kullanıcılarına online sertifika programları eğitimi veriyor. Düzenlenen eğitimlere katılan ve başarılı olan kişiler aldıkları sertifikalar sonucunda meslek sahibi olma imkanını elde ediyor. Örneğin sitemiz içerisinde ön muhasebe kursu veriliyor. Kişiler bu kursa katılarak elde ettikleri sertifikaları ile ilgili alanda meslek sahibi olabiliyor.

 Kendini geliştirmek isteyen kişiler içinde verilen online eğitimlerimiz bulunuyor. Hukuk dalında meslek sahibi olan ancak kendisini vergi hukuku konusunda zayıf gören bir kişi sitemiz üzerinden vergi hukuku eğitimi alarak kendisinde eksik gördüğü bu noktayı kapatıyor.

 Verilen Online Eğitimler Nelerdir?

 Kişisel gelişim, psikoloji, yabancı dil, hukuk eğitimleri, mesleki gelişim, insan kaynakları, çocuk gelişim gibi birçok farklı alanda online eğitimler veriliyor. Her yaş grubuna uygun uzaktan eğitim alanlarımız mevcuttur. Üniversiteye hazırlık gibi eğitici kurslar da site içerisinde yer alıyor. Bunların yanısıra dileyen kişiler için ücretsiz online kurslarımız da bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.