Genel

Bomber Ceketler ile Sokak Stilinizi Yaratın

Erkek kıyafetleriyle ilgili giyim konusunda değerlendirebileceğiniz birçok fikri birleştirerek, en iyi seçimlerinizi yapabilir ve kıyafetlerinize yönelik gardırobunuzu da bu sayede güncelleyebilirsiniz… İstekleriniz karşısında en iyi renk seçimleri, kombin renkler ile ilgili sizlere bazı püf noktalar paylaşmak istiyoruz…Eğer yaşınıza göre giyinmek istiyorsanız, artık bazı renklerden ve bazı kamuflaj desenli kıyafetlerden uzak durun. Örneğin 30 ve üstü bir yaşa sahipseniz, erkek giyimnoktasında kamuflaj desenli pantolon ya da üst giyimlerinizi artık bırakma vakti gelmiş demektir. Böylece moda noktasında kendinize göre yakışır seviyede giyim yapabilir olacaksınız.

Sade bir giyim noktasında birçok kombinler yapılabilir. Hayat kurtaran gerçek pastel renkleriyle beraber tişört, gömlek ya da pantolonlarla beraber istediğiniz çok iyi kombinleri yapabilirsiniz. Yaz akşamlarında olmazsa olmaz serin havalarda bomber ceketler ile beraber, çeşitli renklerde olabilir ceketlerle beraber istediğiniz sokak stilini kombinler ile hazırlayıp, gardırobunuzda uygun tişört ya da gömlek renkleriyle beraber yapabilirsiniz.

Renkli pantolon sevenlerdenseniz eğer, pantolon modellerinde yapacağınız seçimlerde erkek giyimalanına yönelik en iyi renklerle beraber açık renklerde bir polo yaka tişört ile harikulade kombin yapmak mümkündür. Hem şık olmak hem de sportif görünüm elde etmek adına pantolon seçimlerinizle beraber polo yaka bir tişörtün sizlere etkisi, gündelik yaşantınız konusunda farklı bir görünüm kazanımını getirecektir. Modayitikla.com ile beraber dilediğiniz en iyi seçimlerle siz de istediğiniz tarzı yakalayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir